Штрих код: 4814466300026. Тип інструменту: Кельма. Призначення: Для роботи з цементом та будівельними сумішами. Матеріал ручки: Дерево. Призначення: Для работы с цементом и строительными смесями. Матеріал робочої частини: Сталь. Додатково: Розмір : 320х105 мм. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Висота: 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм мм |
| Висота, мм | 100 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Розмір : 320х105 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Призначення | Для роботи з цементом і будівельними сумішами |
| Тип інструмента | Кельма |
| Штрих код | 4814466300026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


