Штрих код: 4814466300033. Тип інструменту: Кельма. Призначення: Для укладання, накидання та розрівнювання піщано-цементних розчинів при виробництві плиткових робіт. Матеріал ручки: Дерево. Призначення: Для укладки, набрасывания и разравнивания песчано-цементных растворов при производстве плиточных работ. Матеріал робочої частини: Сталь. Додатково: Розмір : 320х120 мм. Виробник: Світязь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Висота: 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Размеры | |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 100 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Розмір : 320х120 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення | Для укладання, накидання та розрівнювання пісчано-цементних розчинів під час виробництва плиткових робіт |
| Тип інструмента | Кельма |
| Штрих код | 4814466300033 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


