Штрих код: 6914466922063. Длина кабеля электропитания, м: 600мм. Діаметр валу: 140мм. Тип биты: Для смесей. Додатково: Оцинковане покриття. Хвостовик: M14. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Для обробки: Сухих сумішей. Діаметр інструменту: 140 мм. Довжина інструменту: 600 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 140 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 600 мм |
| Для обробки | Сухих сумішей |
| Довжина інструмента | 600 мм мм |
| Довжина, мм | 620 |
| Додатково | Оцинковане покриття |
| Діаметр валу | 140мм |
| Діаметр інструмента | 140 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип біти | Для смесей |
| Хвостовик | M14 |
| Ширина, мм | 140 |
| Штрих код | 6914466922063 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴


