(32101) Міксер д/фарби 80х400мм (hex) Сталь
100 ₴
- В наявності
- Код: 20907147
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466321019. Длина кабеля электропитания, м: 400мм. Діаметр валу: 80мм. Тип биты: Для краски. Додатково: Спеціальний гачок для підвісу. Хвостовик: HEX. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Для обробки: Фарби. Діаметр інструменту: 80 мм. Довжина інструменту: 400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 85 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 400 мм |
| Для обробки | Фарбі |
| Довжина інструмента | 400 мм мм |
| Довжина, мм | 400 |
| Додатково | Спеціальний гачок для підвісу |
| Діаметр валу | 80 мм |
| Діаметр інструмента | 80 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип біти | Для фарби |
| Хвостовик | HEX |
| Ширина, мм | 85 |
| Штрих код | 6914466321019 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


