(32201) Міксер д/сумішей 80х400мм (hex) Сталь
143 ₴
- В наявності
- Код: 20907150
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466322016. Длина кабеля электропитания, м: 400мм. Діаметр валу: 80мм. Тип биты: Для смесей. Додатково: Матеріал виготовлення : оцинкована сталь Спеціальний гачок для підвісу. Хвостовик: HEX. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Для обробки: Сухих сумішей. Діаметр інструменту: 80 мм. Довжина інструменту: 400 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 80 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 400 мм |
| Для обробки | Сухих сумішей |
| Довжина інструмента | 400 мм мм |
| Довжина, мм | 400 |
| Додатково | Матеріал виготовлення : оцинкована сталь Спеціальний гачок для підвісу |
| Діаметр валу | 80 мм |
| Діаметр інструмента | 80 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип біти | Для смесей |
| Хвостовик | HEX |
| Ширина, мм | 80 |
| Штрих код | 6914466322016 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


