(32203) Міксер д/сумішей 100х600мм (hex) Сталь
213 ₴
- В наявності
- Код: 20907152
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466322030. Длина кабеля электропитания, м: 600мм. Діаметр валу: 100мм. Тип биты: Для смесей. Додатково: Матеріал виготовлення : оцинкована сталь Спеціальний гачок для підвісу. Хвостовик: HEX. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Для обробки: Сухих сумішей. Діаметр інструменту: 100 мм. Довжина інструменту: 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 100 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 600 мм |
| Для обробки | Сухих сумішей |
| Довжина інструмента | 600 мм мм |
| Довжина, мм | 600 |
| Додатково | Матеріал виготовлення : оцинкована сталь Спеціальний гачок для підвісу |
| Діаметр валу | 100 мм |
| Діаметр інструмента | 100 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип біти | Для смесей |
| Хвостовик | HEX |
| Ширина, мм | 100 |
| Штрих код | 6914466322030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴


