Штрих код: 6914466355120. Тип інструменту: Валик. Матеріал виготовлення: Поліакріл. Оброблювана поверхня: Гладкая, шероховатая. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Довжина: 50 мм. Діаметр: 15 мм. Діаметр посадковий: 6 мм. Поверхня, що обробляється: Гладка, шорстка. Рекомендовані ЛКМ: Фарби на водяній основі. Дисперсійні фарби. Ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Діаметр | 15 мм |
| Размеры | |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 50 мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Оброблювана поверхня | Гладка, шорстка |
| Поверхня, що обробляється | Гладка, шорстка |
| Рекомендовані ЛКМ | Фарби на водяній основі. Дисперсійні фарби. Ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол. |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 50 мм |
| Штрих код | 6914466355120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴


