Штрих код: 6914466355083. Тип інструменту: Валик. Матеріал виготовлення: полиуретан, поролон. Виды работ (поверхностей): окраска шершавых поверхностей. Виды лакокрасочных материалов: масляная краска. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Діаметр: 35 мм. Діаметр посадковий: 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи лакофарбових матеріалів | олійна фарба |
| Типи робіт (поверхніх) | забарвлення шорсткових поверхонь |
| Висота, мм | 35 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 150 |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | поліуретан, поролон |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 150 мм |
| Штрих код | 6914466355083 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


