Штрих код: 6914466355076. Тип інструменту: Валик. Призначення: Застосовується для роботи з лакофарбовими матеріалами на водній та алкідній основі на невеликих або важкодоступних гладких поверхнях.. Матеріал виготовлення: Поролон. Матеріал ручки: Пластик. Призначення: Применяется для работы с лакокрасочными материалами на водной и алкидной основе на небольших или труднодоступных гладких поверхностях. Виды работ (поверхностей): окраска шершавых поверхностей. Виды лакокрасочных материалов: масляная краска. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Габарити: 100 x 35 x 6 мм. Діаметр: 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Габарити | |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи лакофарбових матеріалів | олійна фарба |
| Типи робіт (поверхніх) | забарвлення шорсткових поверхонь |
| Висота, мм | 35 |
| Габарити | 100 x 35 x 6 мм |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 100 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поролон |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | Застосовується для роботи з лакофарбовими матеріалами на водній та алкідній основі на невеликих або важкодоступних гладких поверхнях |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 100 мм |
| Штрих код | 6914466355076 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴


