(35509) Мінівалик "Мультиколор" 6х15х50 мм Сталь
12 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Для мелких малярных работ. Штрих код: 6914466355090. Тип інструменту: Валик. Матеріал виготовлення: Вовна/Поліакрил. Застосування: водорастворимые дисперсионные краски, эмали и грунтовки с добавлением акриловых, латексных, алкидных, уретановых смол. Додатково: Поверхня, що обробляється : гладка, шорстка. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр: 15 мм. Діаметр посадковий: 6 мм. Рекомендовані ЛКМ: Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 15 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 50 |
| Додатково | Поверхня, що обробляється : гладка, шорстка |
| Діаметр | 15 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Застосування | водорозчинні дисперсійні фарби, емалі та ґрунтовки з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Вовна/Поліакрил |
| Опис характеристики | Для дрібних малярних робіт |
| Рекомендовані ЛКМ | Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 50 мм |
| Штрих код | 6914466355090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴


