(35510) Мінівалик малярний "Велюр" 6х15х50 мм Сталь
13 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Рекомендованные ЛКМ Водорастворимые, дисперсионные краски, грунтовки с добавлением акриловых и прочих смол. Штрих код: 6914466355106. Тип інструменту: Валик. Матеріал виготовлення: Вовна/Поліакрил. Оброблювана поверхня: Гладкая, шероховатая. Додатково: Поверхня гладка. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр: 15 мм. Кількість штук в упаковці: 1. Діаметр посадковий: 6 мм. Рекомендовані ЛКМ: Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби..
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 15 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 50 |
| Додатково | Поверхня гладка |
| Діаметр | 15 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал виготовлення | Вовна/Поліакрил |
| Оброблювана поверхня | Гладка, шорстка |
| Опис характеристики | Рекомендовані ЛКМ Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 50 мм |
| Штрих код | 6914466355106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


