(35015) мінівалик "Гірпаінт" тип МІДІ 6х30х150мм Сталь
36 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: Рекомендованные ЛКМ Водорастворимые, дисперсионные краски, грунтовки с добавлением акриловых и прочих смол. Штрих код: 6914466350156. Тип інструменту: Валик. Матеріал виготовлення: Поліакріл. Оброблювана поверхня: Гладкая, шероховатая. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Діаметр: 30 мм. Діаметр посадковий: 6 мм. Поверхня, що обробляється: Середньошорстка. Рекомендовані ЛКМ: Водно-дисперсійні фарби та фарби на основі хімічних розчинників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Діаметр | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 30 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 150 |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Поліакріл |
| Оброблювана поверхня | Гладка, шорстка |
| Опис характеристики | Рекомендовані ЛКМ Водорозчинні, дисперсійні фарби, ґрунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Поверхня, що обробляється | Середньошорстка |
| Рекомендовані ЛКМ | Водно-дисперсійні фарби та фарби на основі хімічних розчинників |
| Тип інструмента | Валик |
| Ширина, мм | 150 мм |
| Штрих код | 6914466350156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


