(36001) Стретч-плівка 17мкм, рулон 500мм, вага 2,200 кг (СВІТЯЗЬ)
409 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4814466360013. Вага: 2.2 кг. Призначення: Для транспортного пакування, пакування різних вантажів на піддонах, тривалого та безпечного зберігання тощо. Призначення: Для транспортной упаковки, упаковки различных грузов на поддонах, длительного и безопасного хранения и т.д. Додатково: Вага втулки – 0,185 кг. Виробник: Світязь. Країна походження: Україна. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Колір: Прозорий. Тип стрічки, що клеїть: Стретч-плівка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг кг |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Вага втулки – 0,185 кг |
| Колір | Прозорий |
| Країна походження | Україна |
| Призначення | Для транспортного паковання, паковання різних вантажів на піддонах, тривалого й безпечного зберігання тощо. |
| Тип стрічки, що клеїть | Стретч-плівка |
| Ширина, мм | 500 мм |
| Штрих код | 4814466360013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


