Паяльник електричний - 40W (W30740) WORK'S
299 ₴
- В наявності
- Код: 20667059
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: 380 °С. Штрих код: 6970365343026. Потужність: 40 Вт. Мощность всасывания, Вт: 40 Вт. Час розігріву: 10 хв. Тип живлення: Мережа. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Клас інструменту: Побутовий. Напруга мережі: 220В. Тип нагріву: Постійний. Вибір температури: 0 - 400°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір температури | 0 - 400°C |
| Висота, мм | 45 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 270 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Потужність всмоктування, Вт | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Опис характеристики | 380 °С |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип нагрівання | Постійний |
| Час розігрівання | 10 хв |
| Ширина, мм | 100 |
| Штрих код | 6970365343026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


