(37180) Гладилка з нержавіючої сталі 130х270мм пласт. ручка гладка СТАЛЬ
143 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип інструменту: Гладилка. Матеріал ручки: Пластмаса. Матеріал робочої частини: Нержавіюча сталь. Виробник: Сталь. Довжина: 270 мм. Країна виробник: Польша.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гладилка |
| Тип | Ручка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 270 мм мм |
| Довжина, мм | 270 мм |
| Матеріал робочої частини | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина, мм | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴


