Тип інструменту: Терка. Матеріал корпуса: Пластик. Матеріал робочої частини: Гума. Виробник: Сталь. Довжина: 280 мм. Країна виробник: Польща. Товщина основи: 5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Размеры | |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 280 мм |
| Матеріал робочої частини | Гума |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип інструмента | Терка |
| Товщина основи | 5 мм |
| Ширина, мм | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


