(37181) Терка пластикова 140х280мм щільний поролон з нарізкою СТАЛЬ
154 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип інструменту: Терка. Матеріал корпуса: Пластик. Матеріал робочої частини: Щільний поролон з нарізкою. Виробник: Сталь. Довжина: 280 мм. Країна виробник: Польща. Товщина: 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 мм мм |
| Довжина, мм | 280 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал робочої частини | Щільний поролон з нарізкою |
| Тип інструмента | Терка |
| Ширина, мм | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴


