(24421) Мікрометр ручний металевий 0-25мм HAISSER
627 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466086314. Корпус: Металевий. Вага: 0,255 кг. Тип інструменту: Мікрометр. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Точність виміру: 0,01 мм. діапазон вимірів: 0-25 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,255 кг кг |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Корпус | Металевий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Тип інструмента | Мікрометр |
| Точність виміру | 0,01 мм |
| Штрих код | 6914466086314 |
| Діапазон вимірів | 0-25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴


