(24266) Кутник стальний будівельний 200х300мм Сталь
106 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466048237. Тип інструменту: Кутник. Матеріал виготовлення: Сталь. Додатково: Двостороння шкала з насічками. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 300 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал | Сталь |
| Габарити | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Додатково | Двостороння шкала з насічками |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Тип інструмента | Кутник |
| Ширина, мм | 200 мм |
| Штрих код | 6914466048237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴


