(24230) 300мм Кутник алюм. будівельний Сталь
264 ₴
- В наявності
- Код: 20707142
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466242307. Тип інструменту: Кутник. Длина кабеля электропитания, м: 300мм. Матеріал виготовлення: Алюміній. Додатково: Стійке до зношування кріплення на заклепках Двостороння шкала з насічкамиОтвір для підвісу. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 300 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал | Сталь |
| Габарити | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 12 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 300 мм |
| Довжина, мм | 305 |
| Додатково | Стійке до зношування кріплення на заклепках Двостороння шкала з насічкамиОтвір для підвісу |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Кутник |
| Ширина, мм | 40 мм |
| Штрих код | 6914466242307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴


