Длина кабеля электропитания, м: 150мм. Тип биты: Механический. Виробник: Сталь. Довжина: 150 мм. Матеріал: Нержавіюча сталь. Країна виробник: Китай. Ціна ділення: 0.02 мм. Похибка: 0.05 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 18 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 150 мм |
| Довжина: | 150 мм мм |
| Довжина, мм | 245 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Похибка | 0.05 мм |
| Тип біти | Механічний |
| Ціна ділення | 0.02 мм |
| Ширина, мм | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴


