(26074) Рівень спиртовий 1200мм, профіль 1,5мм HAISSER
908 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466887980. Тип інструменту: Рівень спиртовий. Длина кабеля электропитания, м: 1200мм. Наличие магнита: Нет. Матеріал виготовлення: Алюміній. Количество капсул: 2. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 1200 мм. Кількість капсул рівня: 2 глазка 90°, 180°. Точність виміру: Class I 0.5 мм/м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Матеріал | Алюміній |
| Габарити | |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 20 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 1200 мм |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість капсул | 2 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 2 очі 90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність магніту | Немає |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I 0.5 мм/м |
| Ширина, мм | 1.5 мм |
| Штрих код | 6914466887980 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴


