(26039) Рівень спиртовий Heavy Duty 400мм, профіль 1,9мм HAISSER
688 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466260394. Тип інструменту: Рівень спиртовий. Длина кабеля электропитания, м: 400мм. Наличие магнита: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній/Гума. Количество капсул: 3. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 400 мм. Одиниця вимірів: см, мм. Фіксація: Магніт. Кількість капсул рівня: 3 (45°; 90°; 180°). Точність виміру: Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 26 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 400 мм |
| Довжина: | 400 мм мм |
| Довжина, мм | 400 |
| Кількість капсул | 3 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 3 (45°; 90°; 180°) |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/гума |
| Наявність магніту | Да |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
| Фіксація | магніт |
| Ширина, мм | 1.9 мм |
| Штрих код | 6914466260394 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴


