Тип інструменту: Рівень ударний. Матеріал виготовлення: Алюміній/Гума. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 600 мм. Одиниця вимірів: см, мм. Кількість капсул рівня: 45°,90°, 180°. Точність виміру: Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 600 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 45°,90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/гума |
| Матеріал | Алюміній |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень ударний |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴


