(73002) Індикатор напруги AC100-500В, 140мм Сталь
32 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466730026. Напруга: 100-500В. Тип інструменту: Індикатор напруги. Длина кабеля электропитания, м: 140мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 140 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 20 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 140мм |
| Довжина, мм | 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 100-500В |
| Тип інструмента | Індикатор напруги |
| Ширина, мм | 42 |
| Штрих код | 6914466730026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴


