Штрих код: 6914466411093. Материал головки насоса: углеродистая инструментальная сталь T8A. Тип биты: болторезы. Матеріал рукоятки: Прогумована рукоятка. Додатково: діаметр різу - до 8 мм. Длина диаганального реза: 600 мм. Максимальный диаметр реза: 8-10 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Болторіз. Довжина: 600 мм. Матеріал інструменту: Сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 32 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина діаганального різання | 600 мм |
| Довжина: | 600 мм мм |
| Довжина, мм | 630 |
| Додатково | діаметр різу - до 8 мм |
| Країна походження | Китай |
| Максимальний діаметр різання | 8-10 мм мм |
| Матеріал головки насоса | вуглецева інструментальна сталь T8A |
| Матеріал ручки | Прогумована ручка |
| Матеріал інструмента | Сталь |
| Тип | Болторіз |
| Тип біти | болторізи |
| Ширина, мм | 155 |
| Штрих код | 6914466411093 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴


