(41123) Знімач ізоляції 215 мм 0,5–6,0 мм СТАЛЬ
256 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466882879. Додатково: 0,5 – 6 мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Кліщі. Довжина: 215 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Довжина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 215 мм |
| Додатково | 0,5-6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Кліщі |
| Штрих код | 6914466882879 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴


