(41151) Ножиці по металу Cr-Mo 250 мм праві HAISSER
580 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466071419. Призначення: Для різання листового металу завтовшки 1.2 мм, листової нержавіючої сталі 0.8 мм, а також кольорових металів, шкіри, пластику і т.д.. Матеріал рукоятки: ПВХ. Призначення: Для реза листового металла толщиной 1.2 мм, листовой нержавеющей стали 0.8 мм, а также цветных металлов, кожи, пластика и т.д.. Додатково: Матеріал : Cr-MoЖорсткість 62-65 HRC. Матеріал обробки: Метал. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 250 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: до 1,2 мм. Матеріал країв: Сталь. Різ: Правий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 250 мм мм |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Додатково | Матеріал : Cr-MoЖорсткість 62-65 HRC |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Сталь |
| Матеріал обробки | Метал |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Призначення | Для різання листового металу завтовшки 1.2 мм, листової неіржавкої сталі 0.8 мм, а також кольорових металів, шкіри, пластику тощо. |
| Різ | Правий |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | до 1,2 мм |
| Штрих код | 6914466071419 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴


