(41003) Ножиці по металу СR-V 250мм прямі СТАЛЬ
316 ₴
- В наявності
- Код: 20631241
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466410034. Матеріал рукоятки: Пластик із гумовими вставками. Матеріал обробки: Метал. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 250 мм. Тип ножиць: Ручні. Матеріал країв: Хром-ванадієва сталь. Ріжучі краї: 35 мм. Різ: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 250 мм мм |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Хром-ванадієва сталь |
| Матеріал обробки | Метал |
| Матеріал ручки | Пластик із гумовими вставками |
| Ріжучі краї | 35 мм |
| Різ | Прямий |
| Тип ножиць | Ручні |
| Штрих код | 6914466410034 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴


