(41020) Бокорізи шліфовані 160 мм, пластикові рукоятки СТАЛЬ
171 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466410201. Матеріал рукоятки: Пластик. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 160 мм. Матеріал бокорізу: Сталь. Діаметр дроту: М'яка : 3.8 мм Тверда : 2.7 мм Фортепіанних струн : 2.2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 160 мм мм |
| Довжина, мм | 160 мм |
| Діаметр дроту | М'яка : 3.8 мм Тверда : 2.7 мм Фортепіанних струн : 2.2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал бокорізу | Сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Штрих код | 6914466410201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


