(47130) Лещата верстатні поворотні PROFI 200мм, 20кг new СТАЛЬ
6 826 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8904466471300. Вага: 20 кг. Страна-производитель товара: Индия. Вес без подставки: 23 кг. Материал головки насоса: чугун. Тип биты: поворотные. Ширина губок: 100 мм. Тип губок: Рифлені. Виробник: Сталь. Країна походження: Індія. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Матеріал: Метал. Клас інструменту: Побутовий. Поворотна основа: Так. Ковадло: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без підставки) | 23 кг |
| Висота, мм | 254 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 483 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Ковадло | Да |
| Країна походження | Індія |
| Матеріал головки насоса | чавун |
| Матеріал | Метал |
| Поворотна основа | Да |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Тип біти | поворотні |
| Тип губок | Рифлені |
| Ширина губок | 100 мм |
| Ширина, мм | 248 |
| Штрих код | 8904466471300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 826 ₴


