Матеріал виготовлення: Сталь. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: F-подібна. Довжина: 150 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 150 мм мм |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Ширина, мм | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴


