(47114) Струбцина столярна тип F 80x300мм (СТАЛЬ)
280 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466471141. Ширина захоплення: 80мм. Длина кабеля электропитания, м: 300мм. Тип биты: F-образная. Матеріал рукоятки: Дерево. Матеріал виготовлення: Сталь. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: F-подібна. Довжина: 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 22 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 300 мм |
| Довжина: | 300 мм мм |
| Довжина, мм | 355 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Тип біти | F-подібна |
| Ширина захоплення | 80 мм |
| Ширина, мм | 80 мм |
| Штрих код | 6914466471141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


