(47115) Струбцина столярна тип F 120x500мм (СТАЛЬ)
493 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466471158. Ширина захоплення: 120мм. Длина кабеля электропитания, м: 500мм. Тип биты: F-образная. Матеріал рукоятки: Дерево. Матеріал виготовлення: Сталь. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: F-подібна. Довжина: 500 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 24 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 500 мм |
| Довжина: | 500 мм мм |
| Довжина, мм | 570 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Тип біти | F-подібна |
| Ширина захоплення | 120 мм |
| Ширина, мм | 120 мм |
| Штрих код | 6914466471158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴


