(47124) Струбцина столярна тип F 50x150мм (СТАЛЬ)
160 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 8904466471249. Ширина захоплення: 50мм. Длина кабеля электропитания, м: 150мм. Тип биты: F-образная. Матеріал рукоятки: Дерево. Матеріал виготовлення: Сталь. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: F-подібна. Довжина: 150 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 22 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 150 мм |
| Довжина: | 150 мм мм |
| Довжина, мм | 200 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал ручки | Дерево |
| Тип біти | F-подібна |
| Ширина захоплення | 50 мм |
| Ширина, мм | 50 мм |
| Штрих код | 8904466471249 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


