(62011) Степлер будівельний 3 в 1, 6-14 мм, HAISSER
1 235 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466836728. Матеріал корпуса: Металл. Матеріал виготовлення: Сталь. Додатково: Підходить для роботи зі скобами (6-14 мм), шпильками (14 мм) та цвяхами (14 мм).. Тип скоби: Т53. Висота скоби: 6-14мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Німеччина. Тип: Степлер. Довжина скоб: 6-14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скоби | 6-14мм мм |
| Висота, мм | 42 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина скоб | 6-14 мм |
| Довжина, мм | 300 |
| Додатково | Підходить для роботи зі скобами (6-14 мм), шпильками (14 мм) та цвяхами (14 мм). |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | Степлер |
| Тип скоби | Т53 |
| Ширина, мм | 143 |
| Штрих код | 6914466836728 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴


