Штрих код: 6914466640042. Вага: Вага : 0.583 кг. Призначення: Для надійного з'єднання різних деталей. Застосування: Для надежного соединения различных деталей. Призначення: Для надежного соединения различных деталей. Материал изготовление: Нержавеющая сталь. Додатково: Нековзні ручки. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Довжина: 430 мм. Діаметр заклепок: 3.2; 4.0; 4.8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 0.583 кг кг |
| Висота, мм | 38 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина: | 430 мм мм |
| Довжина, мм | 430 |
| Додатково | Нековзні ручки |
| Діаметр заклепок | 3.2; 4.0; 4.8 мм |
| Застосування | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для надійного з'єднання різних деталей |
| Ширина, мм | 120 |
| Штрих код | 6914466640042 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


