(81023) Секатор садовий 215мм з шестерним приводом і ковадлом WERK
343 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466077169. Призначення: Для обрізки як сухих, твердих гілок та чагарників.. Матеріал рукоятки: ПВХ з термопластичною накладкою. Призначення: Для обрезки как сухих, твердых веток и кустарников.. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 215 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: до 20 мм. Матеріал країв: Сталь SK5. Різ: Під кутом 45 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 215 мм мм |
| Довжина, мм | 215 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Сталь SK5 |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Матеріал ручки | ПВХ з термопластичною накладкою |
| Призначення | Для обрізання як сухих, твердих гілок і чагарників. |
| Різ | Під кутом 45 ° |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | до 20 мм |
| Штрих код | 6914466077169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴


