(81029) Секатор садовий 180мм автоматичний фіксатор HAISSER
396 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4714466075200. Призначення: Для обрізки як сухих, так і для обрізки живих гілок та чагарників.. Матеріал рукоятки: ПВХ. Призначення: Для обрезки как сухих, так и для обрезки живых веток и кустарников.. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Haisser. Країна походження: Тайвань. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 180 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: до 15 мм. Матеріал країв: Сталь. Різ: Під кутом 45 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 180 мм мм |
| Довжина, мм | 180 мм |
| Країна походження | Тайвань |
| Матеріал країв | Сталь |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Призначення | Для обрізання як сухих, так і для обрізання живих гілок і чагарників. |
| Різ | Під кутом 45 ° |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | до 15 мм |
| Штрих код | 4714466075200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


