(81037) Секатор садовий 215мм з пластиковими ручками СТАЛЬ
225 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага: 250 г. Матеріал ручки: Пластик. Виробник: Сталь. Довжина: 215 см. Матеріал: Сталь + пластик. Діаметр зрізу: 15 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г кг |
| Довжина: | 215 см мм |
| Довжина, мм | 215 см |
| Діаметр зрізу | 15 мм |
| Матеріал | Сталь + пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


