Штрих код: 6914466810025. Матеріал рукоятки: Гума. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 25 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: 25 мм. Матеріал країв: Легована сталь. Різ: Під кутом 45 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина: | 25 мм мм |
| Довжина, мм | 25 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Лекована сталь |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Різ | Під кутом 45 ° |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | 25 мм |
| Штрих код | 6914466810025 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴


