Штрих код: 2020002219406. Призначення: Для обрізки верхньої частини крони дерева. Матеріал рукоятки: ПВХ. Призначення: Для обрезки верхней части кроны дерева. Додатково: - Сучкоріз та ножівка- Вертикальний робочий діапозон до 4 м- Сталь 65Mn - PTFE NON-STICK покриття лез. Матеріал обробки: Дерево. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 530 мм. Тип ножиць: Ручні. Товщина різу: до 30 мм. Матеріал країв: Інструментальна сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Размеры | |
| Довжина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 530 мм |
| Додатково | - Сучкоріз та ножівка- Вертикальний робочий діапозон до 4 м- Сталь 65Mn - PTFE NON-STICK покриття лез |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал країв | Інструментальна сталь |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Матеріал ручки | ПВХ |
| Призначення | Для обрізання верхньої частини крони дерева |
| Тип ножиць | Ручні |
| Товщина різу | до 30 мм |
| Штрих код | 2020002219406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴


