Склосітка - 160 г/м2 ПОМАРАНЧЕВА (WORKS)
880 ₴
- В наявності
- Код: 90720301
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466103394. Вага: 160 г/м2 (+/- 5%). Виробник: Works. Країна походження: Китай. Довжина: 50 м. Колір: Помаранчевий. Тип сітки: Склотканинна. Розмір осередку: 50х50 мм. Розривне навантаження: Щонайменше 1950 H/5 см. Температура застосування: Від -40 до +60°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г/м2 (+/- 5%) кг |
| Довжина: | 50 м мм |
| Довжина, мм | 50 м |
| Країна походження | Китай |
| Розмір осередку | 50х50 мм |
| Розривне навантаження | Щонайменше 1950 H/5 см |
| Температура застосування | Від -40 до +60°C |
| Тип сітки | Склоканина |
| Ширина, мм | 100 см |
| Штрих код | 6914466103394 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


