Електростанція бензинова (1 Ф) - WPG3800 (2.8кВт) (WERK)
10 000 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: ЕлектрогенераторІнструкціяГарантійний талон. Штрих код: 2000963128955. Рівень шуму: 65 дБ. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Паливний бак: 15 л. Вага: 46 кг. Об'єм двигуна: 196 см³. Тип живлення: Бензин. Ступінь захисту: IP23. Виробник: Werk. Гарантія: 1 рік. Тип: Електростанції. Габарити: 610х440х460 мм. Кількість фаз: 1 (одна). Ключові особливості: хромовані стінки циліндрамідні обмотки генераторасинхронний альтернатор. Витрати палива: 1.5 л/год. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. номінальна потужність: 2.8 кВт. Наявність автоматики: Ні. Вихідна напруга: 220В. Частота: 50 Гц. Масляний бак: 0.6 л. Тривалість роботи: 10 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 1.5 л/год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити | 610х440х460 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Ключові особливості | хромовані стінки циліндрамідні обмотки генераторасинхронний альтернатор |
| Комплектація | ЕлектрогенераторІнструкціяГарантійний талон |
| Кількість фаз | 1 (одна) |
| Масляний бак | 0.6 л |
| Наявність автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 15 л |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип | Електростанції |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип старту | Ручний |
| Тривалість роботи | 10 рік |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 2000963128955 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴


