Електростанція дизельна (1 Ф) - FGD6500E (4.5кВт) (ФОРТЕ)
44 000 ₴
- В наявності
- Код: 20310459
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6980405040440. Рівень шуму: 85 дБ. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний/Електро. Паливний бак: 15 л. Вага: 120 кг. Об'єм двигуна: 406 куб.см. Тип живлення: Дизель. Ступінь захисту: IP 23. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Генератори. Габарити: 770х530х630 мм. Кількість фаз: 1 (одна). Витрати палива: 0.34 л/кВт-година. Тактність двигуна: Чотирьохтактний. номінальна потужність: 4.5 кВт. максимальна потужність: 4.8 кВт. Наявність автоматики: Ні. Вихідна напруга: 220В. Частота: 50 Гц. Тип вихідного струму (напруги): Змінний струм. Тип перетворення: Пряме перетворення. Масляний бак: 1.6 л. Тривалість роботи: 8 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Максимальна потужність | 4.8 кВт |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрати палива | 0.34 л/кВт-година |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити | 770х530х630 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 (одна) |
| Масляний бак | 1.6 л |
| Наявність автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 406 куб.см |
| Охолодження | Повітряне |
| Паливний бак | 15 л |
| Ступінь захисту | IP 23 |
| Тактність двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип | Генератори |
| Тип вихідного струму (напруги) | Змінний струм |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Тип старту | Ручний/Електро |
| Тривалість роботи | 8 років |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 6980405040440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 000 ₴


