Виробник: Litolan. Об `єм: 15 л. Колір: Синій. Країна виробник: Україна. Висота: 36.8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litolan |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 15000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36.8 см мм |
| Висота, мм | 36.8 см |
| Колір | Синій |
| Об `єм | 15 л |
| Ширина, мм | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴


