Світильник LED трековий - TL20B-B (чорний) (WORK'S)
569 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902017506060. Потужність: 10Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Ступінь захисту: IP20. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий. робоча напруга: 220В. Температура світіння: 4000K. Кількість джерел світла: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність | 10Вт кВт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світіння | 4000K |
| Штрих код | 6902017506060 |
| Робоча напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴


