Лампа LED - Filament C37T-CanFT-LB0430-E14 (WORK'S)
59 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4820187260402. Потужність: 4 Вт. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Габарити: 117х35 мм. Колір: Прозорий. робоча напруга: 220В / 50 Гц. Світловий потік: 450 Lm. Тип лампи: C37T. Тип цоколя: E14. Температура світіння: 3000K.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 4 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 117х35 мм |
| Колір | Прозорий |
| Країна походження | Китай |
| Світловий потік | 450 Lm |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип лампи | C37T |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260402 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


