Штрих код: 4820187260181. Потужність: 5 Вт. Виробник: Works. Країна походження: Китай. Колір: Матовий. робоча напруга: 220В / 50 Гц. Світловий потік: 460 Lm. Тип лампи: C37. Тип цоколя: E14. Температура світіння: 3000K.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Світловий потік | 460 Lm |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип лампи | C37 |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260181 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴


