LED світильник WAL2036-15w (стельовий круглий прозорий, 6500К , холодний білий, 15W)(WORK'S)
359 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902035518953. Потужність: 15 Вт. Матеріал корпуса: Пластик + алюміній. Додатково: IC драйвер. Країна походження: Китай. робоча напруга: 185-265В. Висота: 45 мм. Діаметр: 166 мм. Світловий потік: 1050 LM. Монтаж: Врізний. Температура світіння: 6500K. Кількість джерел світла: 1. Ресурс роботи: 50000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 80.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота, мм | 45 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик + алюміній |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 15 Вт кВт |
| Ресурс роботи | 50000 рік |
| Світловий потік | 1050 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Штрих код | 6902035518953 |
| Робоча напруга | 185-265В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴


